KOMBİ SERVİSİ

Bursa kombi servisi Hemen Servis, kaliteli ve hızlı işçiliği ile hizmetlerinde fark atıyor! Tüm marka kombilerin bakım, tamir ve tüm servis işlerini itina ile yapıyoruz.

Markası ne olursa olsun kombinizde çıkan tüm arızalarda çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Bir telefonla geliyor hızlı bir şekilde sorununuza çözüm üretiyoruz.

Bursa’nın tüm ilçelerine hizmetimiz vardır. Bursa Nilüfer kombi servisi, Bursa Osmangazi kombi servisi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu, Kestel tüm ilçelerde hizmetinizdeyiz. Yıldırım kombi tamir servisi, Yıldırım kombi servisi gibi aramalar yapan müşterilerimiz bizlere ulaşıp kaliteli hizmetlerimizden faydalanıyorlar. Sizlerin de Yıldırım kombi tamir servisi arayışınız varsa bize ulaşın.

Hemen Servis İletişim Telefonu

 0555 110 53 43

Kombiler evlerimiz için hayati bir merkeze sahiptir. Kombilerimizde oluşan ve oluşacak arızalar hayatımızda çok zorlu, sıkıntılı ve hayatımızın akışını engelleyecek bir takım aksilikleri de beraberinde getirecektir. Kombilerimizin bakımı ve arıza durumlarında onarımının acil bir şekilde yapılması bu yüzden çok önemli bir ayrıntıdır. Kombiler komplike bir sistemle çalışmaktadırlar. Sıcak suyu ve kalorifer suyunu aynı anda ısıtarak sıcak suyun kaloriferlere pompalanmasını da sağlamaktadırlar. Bu yüzden şofbenler gibi yalnızca sıcak suyu ısıtıp kullanım suyuna göndermekle değil, aynı zamanda kalorifer suyunu da devir daim etmekle görevlidir. Bu yüzden şofbenlerle kıyaslandığı zaman daha komplike bir çalışma sistemine sahiptirler. Aynı zamanda tüm bu devir daim işlemleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duymaktadır.

Özellikle kış aylarının başlangıcında kombiler daha yoğun bir şekilde çalışmaya başlarlar. Yaz aylarında yalnızca hafif şekilde sıcak su ihtiyacımızı karşılarken, kış aylarında evinde ısınmaya başlaması vesilesi ile yazın fark edilmeyen bazı sorunlar kış aylarının başlangıcında fark edilmeye başlanabilir. Kalorifer ısıtma görevini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeyebilir. Devir daimi yapmıyor veya kullanım suyunu ısıtmıyor olabilir. Özellikle kombilerin yeni modelleri daha üst düzey ve karmaşık bir sistemle çalıştıkları için bakımlarının zamanında yaptırılması ve arıza onarımlarının yetkili servisler aracılığı ile yapılması kombilerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Bursa kombi servisi ihtiyaçlarınızda, arıza ve periyodik bakımlar hususunda, acil onarım ihtiyaçlarınız olduğunda, tüm marka ve modellerde tam yetkili servis görevini bursa’nın tüm ilçelerinde ve mahallerinde en kısa süre içerisinde ayağınıza getirmeyi etik ilke olarak benimsiyoruz. Bursa kombi servisi ihtiyaçlarınızda kırıp dökmeden, uzman ve yetkili personelimizle 7 gün 24 saat tüm ilçelerde en kısa süre içerisinde arızanızı gidermek için yanınızdayız. Aynı zamanda taleplerinize ve bütçenize uygun olarak arızalarınızı gideriyor ve tüm hizmetlerimizi fatura karşılığında yerine getiriyoruz. Eğer kombilerinizin garanti süresi henüz bitmemişse tüm arıza işlemlerinizi ücretsiz olarak garanti kapsamı içerisinde karşılıyoruz. Tamiratlarımızı moloz çıkarmadan, kırıp dökmeden ve ev konforunu bozmadan güvenli bir şekilde gidererek ısınma sistemlerinizin tüm bakımlarını cihazınıza uygun bir biçimde gerçekleştiriyoruz.