Bursa Petek Temizleme

Bursa petek temizleme Hemen Servis ayrıcalığıyla artık sorun değil. Hemen Servis kombi petek temizliği hizmetiyle petekleriniz çok daha verimli çalışacaktır. Sıcak su daha verimli devir daim ettiğinden çok daha hızlı ısıtacaktır. Temiz petek ısınması kolay olur ve kombi daha az enerji harcayarak ısıtır.

Hemen Servis petek temizliği hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın

0555 110 53 43

Petek temizliği kalorifer sistemleri ile ısıtılmakta olan tüm evlerin her sene kışa bağlanan aylarda yapılması gereken komplike bir temizlik çeşididir. Petekler gerek geçmiş yıllardan kalma, gerekse kış başlangıcında eksiksiz olarak çalışabilmesi için pisliklerinden arındırılmalı, içerisinde bulunan havanın alınması doğru çalışabilmesi için önemli bir konudur. Havası alınmamış ve gerekli temizlik – bakım işlemleri yapılmamış petekler kombi çalıştırıldığı zaman istenilen şekilde ısınmayabilir, kombilerin arıza yapmasına sebep olabilir. Petek temizlikleri profesyonel ekipmanlarla yapılmalıdır. Kullanıcıların profesyonel yardım olmaksızın yapabilecekleri bir işlem değildir.

Peteklerinizin alt veya orta kısımlarının diğer bölgelere göre daha az ısıttığını fark ederseniz bu peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Bu işlemi tek başınıza yapmak peteklerde bulunan suyu tahliye ederek yeni suyu içerisinde hava boşluğu olmadan basabileceğinizin garantisi olmadığı için çok önemli hasarlara sebep olur. Petek temizliği için geliştirilen özel cihazlarla temizliğin yapılması peteklerde herhangi bir hasara yol açmadan temizliğin yapılmasına yardımcı olacaktır. Hava boşluğu kalan petekler kombinize ciddi hasar verebilir.

Petek temizliği kombi ile yapılmaktadır. Kullandığımız son teknoloji petek temizliği cihazları sayesinde cihazınızdaki ve peteklerinizin içerisindeki kurum ve pislikler çekilerek vakumlanmaktadır. Doğru seviyelerdeki su geri basılarak cihazınızın ve peteklerinizin ilk günkü gibi çalıştığını fark edeceksiniz. Yapılan petek temizliği işleminin cihazın sağlığı açısından hiçbir zararı olmadığı gibi aksine ısıtmasının iyileşmesi için büyük faydaları bulunmaktadır.

Bursa petek temizliği işinde firmamız tüm ilçe ve mahallelere haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Petek temizliklerinizi yaptırmanın en iyi zamanı ise sıcaktan soğuğa geçtiğimiz sonbahar aylarıdır. Cihazının petek ısıtmasının başlayacağı bu aylarda yaptıracağınız petek temizlikleri kombilerinizin en üst verimlilikle çalışmasına yardımcı olacaktır. Teknik ekimiz bursa petek temizliği konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Yaptıracağınız işlemler sayesinde en az kirlenme ile kış aylarına daha sıcak ve sağlıklı evlerde başlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz evinizi kirletmeden özel cihazlarla temizliğinizi yapmaktadır. Tüm işlemler en uygun fiyatlarla ve uzman kişiler tarafından yapılmakta olup, evinize ve cihazınıza herhangi zarar verilmemektedir. Etik ilkemiz müşterilerimizin en üst seviyede memnuniyetidir.