Garantili Şofben Tamiri

Garantili Şofben Tamiri

Şofbenler merkezi ısıtması olmayan evlerde elektrik veya doğalgaz yardımı ile çalışan ve evin musluk sularını ısıtmada kullanılan bir araçtır. Bu cihaz özellikle doğalgaz ısıtma sistemi veya kalorifer bulunmayan evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Genel ısıtmayla alakası olmayan, tek başına yalnızca belli bir noktayı veya evin tamamının musluk sularının ısıtılması için kullanılmaktadır.

Şofbenleriniz alınırken belli bir süre için garanti teminatı verilmektedir. Bu teminatı arızalar için ücretsiz tamirat amaçlı kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken cihazınızın teknik servisi ile iletişime geçmenizdir. Pek çok servis belli başlı cihazların teknik servisliğini gerçekleştirmektedir. Bu firmalar az bilinen markaların garantili tamiratlarını gerçekleştirememektedir.

Hemen servis ise aklınıza gelebilecek yüzlerce marka ve modelde şofbenleriniz için garantili şofben tamiri yapmaktadır. Arızalarınızın garantili şofben tamiri kapsamasını istiyorsanız uzman kadromuzla vereceğiniz adrese ücretsiz olarak gelerek, kullanıcı hatası olmayan tüm tamiratlarınızı en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Garantinizin dolmamış olması durumlarında hiçbir ücret talep edilmemektedir. Aynı zamanda şofbenlerinizin periyodik olarak yapılması gereken tüm bakımlarını da uzman kadromuz eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmekte, cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Garantili şofben tamiri konusunda Bursa’nın pek çok farklı noktasına gün içerisinde randevu alarak ortak olarak belirlenen saatlerde hizmet vermekteyiz. Tüm tamirat işlerimizde kırıp dökmeden, moloz çıkarmadan, ardından temizlik işi çıkmayacak şekilde çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti en etik ilkemizdir.

Yazar hakkında

ayazteknk administrator